تاریخچه و ماموریت مدرسه سخن

تاریخچه و ماموریت مدرسه سخن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

موسسه شهریاران سخن در سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد.این موسسه فعالیت درخشان و مستمری در حوزه های اجرا، جشنواره ، کلاس های آموزشی داشته و با طراحی‌ مسابقات سخنوری و مجری‌گری در کشور، علاوه بر پیشتازی در این عرصه، باعث ایجاد جشنواره های متعدد و مرتبط با هنر گویندگی در کل کشور شده است.

جشنواره سعدی به عنوان اولین جشنواره معتبر مجریگری و سخنوری با وزن دادن به سخن و سخنوری در ایران، باعث پدید آمدن ده‌ها جشنواره سخنوری و اجرا در کشور گردیده است و حمایت مادی و معنوی از جشنواره‌ها را از وظایف ذاتی خود می‌داند.

مدیر مسئول مدرسه سخن، سرکار خانم دکتر فریبا علومی یزدی در مرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت در نشست رهبران و برندهای معتبر کشور در هتل اسپیناس پالاس، موفق به دریافت گواهینامه(ACIBP (Accreditation Council for International Businesses & Professionals   گردیده است.                                                                                                                                                                                                                                                  

موسسه شهریاران سخن  ، پس از برگزاری مشاوره و تست گویندگی از علاقه مندان جهت دوره آیین سخنوری و فنون اجرا ثبت نام می‌کند . پس از اتمام  هر دوره ، گواهینامه پایان دوره توسط جهاد دانشگاهی و موسسه شهریاران سخن  اعطاء می‌شود. همچنین بعداز طی مراحل تکمیلی و پیشرفته مدرک پایان دوره بعد از اخذ نمره قبولی از امتحان کتبی و شفاهی اعطا خواهد گردید.

مدرسه سخن بخش آموزشی موسسه شهریاران سخن بهترین کلاس مجریگری و سخنوری و بهترین آموزشگاه گویندگی و فن بیان تهران هم اکنون با آموزش بیشترین تعداد فراگیر در مقاطع و دوره‌های مختلف، در  در 7روز هفته باز می‌باشد و مربیان و مدرسان فن بیان حال تدریس، تحقیق و پژوهش هستند و روز به روز بر افتخارات مدرسه سخن افزوده خواهد شد

مدرسه سخن بخش آموزشی موسسه شهریاران سخن آموزشگاه گویندگی و سخنوری مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است . مدرسه سخن در 7روز هفته باز می‌باشد و مربیان و مدرسان فن بیان هم اکنون با آموزش بیشترین تعداد فراگیر در مقاطع و دوره‌های مختلف، در  در 7روز هفته باز می‌باشد و مربیان و حال تدریس، تحقیق و پژوهش هستند و روز به روز بر افتخارات مدرسه سخن افزوده خواهد شد

موسسه شهریاران سخن در طرحی ماندگار و با حضور جمعي از اصحاب سخن بر آن است تا اهمیت آیین سخنوری را به همگان یادآوری نموده و در این مسیر بااستفاده از نظرات فراگیران بر غنای دوره های آموزشی بیفزاید.

زندگی نامه فریبا علومی یزدی مدیر مسئول موسسه شهرایان سخن

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.