مدرسه سخن؛ مرجع دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان

مدرسه سخن؛ مرجع دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

امکان دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان، فرصتی طلایی برای تقویت قدرت سخنوری شماست. تسلط بر سخن گفتن، یکی از بهترین مهارت‌های فردی محسوب می‌شود. مهارتی که به شما در انتقال مفهوم گفته‌هایتان به دیگران و همین‌طور برقراری ارتباط مؤثر با آن‌ها کمک زیادی می‌کند. در اینجا منظور از «دیگران» می‌تواند مخاطب تک‌نفره یا جمعی از مخاطبان باشد که می‌خواهید برای آن‌ها سخنرانی کنید.

اکثر ما با مکالمات انفرادی و رودررو مشکلی نداریم. حتی اگر در این زمینه ضعیف هم عمل کنیم، معمولاً نیازی نمی‌بینیم که چیزی را تغییر دهیم. اما اگر قرار به ایراد سخنرانی عمومی باشد، ماجرا فرق دارد. در این حالت استرس شدیدی به سمتمان هجوم می‌آورد. استرسی که وادارمان می‌کند تا برای بهبود سخنوری و قدرت فن بیانمان، کاری انجام دهیم. ما می‌خواهیم اجرای آبرومندانه‌ای داشته باشیم و مخاطبان را با آنچه می‌گوییم سر ذوق آورده و با خود همراه کنیم. دسترسی به یک مرجع دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان، شما را در دستیابی به این هدف توانمند می‌سازد. ما در مدرسه سخن، گلچینی از بهترین فیلم‌های آموزشی را به‌صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 مدرسه سخن؛ بهترین آموزشگاه فن بیان در تهران

اهمیت تماشا یا دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان

برای تقویت فن بیان و سخنوری، منابع و روش‌های مختلفی وجود دارد. برای این منظور مطالعه می‌تواند نقطه شروع خوبی باشد. خواندن مقالاتی که حاوی نکات ارزشمند هستند، نقش مؤثری در پیشرفت شما ایفا می‌کند. به همین دلیل ما وب‌سایت مدرسه سخن را به‌طور مرتب با مقالات جدید و خواندنی به‌روزرسانی می‌کنیم. مقالاتی که خواندن هر کدام از آن‌ها نکته جدیدی را دستگیر شما مهارت آموزان گرامی می‌کند. بااین‌حال، هیچ‌کس صرفاً از طریق مطالعه و تمرین به یک سخنور قهار تبدیل نمی‌شود. برای پیشرفت بیشتر باید از منابع آموزشی دیگری هم استفاده کنید.

دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان

در یادگیری سخنوری شاید هیچ روشی به اندازه تماشای فیلم و کلیپ آموزشی مؤثر نباشد. در مباحث آموزشی هر چقدر هم بخوانید و بشنوید، باز هم به پای دیدن نمی‌رسد. اصلاً از قدیم و ندیم هم گفته‌اند که «شنیدن کِی بُود مانند دیدن»؟! بنابراین یکی از اساسی‌ترین نیازهای آموزشی مهارت آموزان عزیز، دسترسی به فیلم‌های آموزش فن بیان است. فیلم‌هایی که اگر به‌موازات مطالعه، آن‌ها را تماشا کنید می‌توانید ظرف مدتی کوتاه به یک غول سخنوری تبدیل شوید!

تهیه و انتشار فیلم و کلیپ، یکی دیگر از زمینه‌های فعالیت مدرسه سخن در راستای ترویج و آموزش مهارت فن بیان است. کلیپ‌هایی که بر اساس ایده‌ها و استراتژی‌های آموزشی خاص و کاربردی تهیه و تدوین شده‌اند. هم‌زمان با انجام این کار، یکی دیگر از دغدغه‌های مدرسه سخن این بوده که امکان تماشا یا دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان را برای کاربران گرامی امکان‌پذیر کند؛ تا شما بتوانید بدون خرج حتی یک ریال، از مؤثرترین نکات و متدهای آموزش سخنوری بهره‌مند شوید.

چه مهارت‌هایی در فیلم‌های آموزش فن بیان تدریس می‌شوند؟

برای بهبود فن بیان و پیشرفت مستمر در این مسیر، مهارت‌های مختلفی را باید در خودتان ایجاد و تقویت کنید. بسیاری از افراد وقتی فردی را در حال سخنرانی عمومی می‌بینید، فکر می‌کنند او از شکم مادر، سخنران متولد شده! اما اصلاً این‌طور نیست. کسی که آن‌قدر ماهرانه پشت تریبون صحبت می‌کند برای رسیدن به این سطح، تلاش زیادی کرده است. این گزاره درباره یک فرد خوش‌صحبت هم صدق می‌کند. یک فرد خوش‌صحبت شاید هرگز به‌طور آگاهانه کاری برای تقویت فن بیانش انجام نداده باشد؛ اما رفتارها یا سبک زندگی‌اش بدون اینکه حتی خودش بداند، از او یک سخنور قابل ساخته‌اند.

با توجه به تنوع مهارت‌های فن بیان و سخنوری، یک منبع آموزشی خوب باید همه این سرفصل‌ها را پوشش دهد. بنابراین اگر خواهان دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان هستید، ما هر آنچه را نیاز است، در دسترستان قرار می‌دهیم. هر کلیپ آموزشی مدرسه سخن، یک کلاس درس مختصر و مفید است. در این کلیپ‌ها موضوعات آموزشی مختلفی که هر کدام از آن‌ها لازمه یادگیری سخنوری هستند، ارائه می‌شوند. برخی از این موضوعات عبارت‌اند از:

 

موارد بالا فقط کمی از بسیار هستند. هرکدام از این موضوعات، خود حاوی نکات خاصی هستند که در کلیپ‌های آموزشی مدرسه سخن گنجانده شده‌اند. هدف ما این است که دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان را با حداکثر اثربخشی برای شما عزیزان همراه کنیم. ما تلاش کرده‌ایم در این فیلم‌های آموزشی، هیچ نکته مهمی از قلم نیفتد. به عبارت دیگر، با تماشای کلیپ‌های آموزش فن بیات مدرسه سخن، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را خواهید آموخت!

وعده دیدار ما؛ صفحه اینستاگرام مدرسه سخن!

تقویت سخنوری و بهبود فن بیان را می‌توانیم به یک بسته به‌روزرسانی تشبیه کنیم! همان‌طور که یک برنامه با دریافت آپدیت به سطح بالاتری ارتقا می‌یابد، تقویت سخنوری نیز تأثیر مشابهی روی انسان می‌گذارد. وقتی بتوانید زیبا حرف زدن را یاد بگیرید، به ورژن بالاتری از بهترین نسخه‌ای که می‌توانید باشید، ارتقا می‌یابید. مهارت برقراری ارتباط کلامی با دیگران، گنجینه‌ای گران‌بهاست که گاهی وجه تمایز اصلی یک انسان موفق از دیگران است. شغل، تحصیل یا زندگی شخصی فرقی ندارد! شما باید در هر موقعیتی بتوانید منظورتان را به دیگران انتقال دهید و آن‌ها را مسحور و شیفته جادوی کلامتان کنید. رسیدن به چنین سطحی، مستلزم استفاده از دانش و تجربه متخصصین است.

همان‌طور که گفتیم ما در مدرسه سخن، منابع آموزشی متنوعی را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده‌ایم. بخشی از این منابع در قالب مقالات خواندنی و مفید روی وب‌سایت رسمی مجموعه یعنی سایت سخنوری قرار گرفته‌اند. بااین‌حال، امکان دانلود رایگان فیلم آموزش فن بیان می‌تواند مُکملی عالی برای تثبیت آموخته‌ها و همین‌طور یادگیری نکات ظریف و جدید باشد. ما این فیلم‌ها را به‌طور پیوسته در صفحه اینستاگرام مدرسه سخن در اختیارتان قرار می‌دهیم. شما می‌توانید ضمن تماشای رایگان و آنلاین این فیلم‌ها، آن‌ها را به روش‌های مختلف دانلود و با سایر علاقه‌مندان حوزه فن بیان و سخنوری به اشتراک بگذارید. بی‌صبرانه مشتاق دیدار شما در صفحه اینستاگراممان هستیم!

 

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.