متن مجری -متن سخنر انی

متن مجری:سمینار نقش جوانان در پیشبرد اهداف سردار سلیمانی و ایران اسلامی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سمینار نقش جوانان در پیشبرد اهداف سردار سلیمانی و ایران اسلامی
بخش رقابتی: بیست مجری
مشاور:مبینا یگانه

بسم الله رحمن الرحیم


به نام خداوند لوح و قلم    حقیقت نگار وجود و عدم
به نام وصف حقیقت          وصف صداقت   وصف ایستادگی و مقاومت

سلام
سلام بر نام اواران وطن
سلام بر عاشقان وطن
اراتمند شما بیژن اعتمادی هستم؛ از بام نفت ایران،شهرستان گچساران.بر خود می بالم که قرار است سخنان ارزنده و شایسته بزرگمردان سیمنار نقش جوانان در پیشبرد اهداف سردار سلیمانی و ایران اسلا می،اغازگر مسیر باور و اتحاد قشر آینده ساز جامعه باشد.
مثل قاسم،جوانی برومند که روزی تصمیم گرفت دانه مهر را در مزرعه دل بکارد.دانه همراه قاسم بزرگ شد و رشدکرد و شد یک افتخار، نه برای یک سرزمین بلکه یک جهان. حاج قاسم سلیمانی اسوه ای شد از دیار کریمان که تا ابد اورا مهربانترین شیر مرد می نامیم.شهید  سپهبد حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است و جوانان سرزمین ما می توانند از راه دل و ذهن خودشان در این مکتب بیاموزند .
جوانانی که دوستی هایشان همتا ندارد .هیچ مانعی بر سر راه رفاقت در این دوره نیست.جلوی این دوستی ها را نگیریم چرا که با همین عهد و پیمان رفاقت و ارتباطات اجتماعی میتوانند دریابند مهم ترین آرمان ایران و مکتب سلیمانی ها ، صلح جهانی است. اگر روزی عاشق شدند،راه رود جاری احساسشان را سد نکنیم؛از عشق زمینی است که میشود به عشق آسمانی رسید و جوان فهمیده ای شد که با عشقی یگانه جانش را به زیر تانک برد.


عزیزان! اگر جوانی را می بینیم که به دنبال استقلال است، از همان فرصت اندرز و انتقال تجربه استفاده کنیم و بگوییم که با همان تمایل به استقلال، چه گوهر زیبایی می تواند در وجود خود کشف کند تا مایه مباهات و استقلال یک سرزمین باشد. مکتب حاج قاسم و ایران اسلامی در دل دغدغه مند همان جوانانی است که بیرون نشسته اند. من بیژن اعتمادی ، یک جوان ایرانی، بر روی صحنه پیغامی دارم:تا وقتی جوانان فرصت تجربه و آزمون و خطا نداشته باشند نباید به آینده سربلند برای ایران عزیز امیدوار باشیم. پس:اعتماد،کسب تجربه و در نهایت پیروزی !


به افتخار خودتون.


دریا دریا سپاس ازهمه اساتید و بزرگان حاضر در سمینار! امید که جوانان پرتلاش همانند سخنان راهبردی این مراسم، همواره نقش آفرین باشند . به امید دیدار. خدا نگهدار.

متن اجرا از مجری : بیژن اعتمادی

رییس دهمین جشنواره سعدی :دکتر فریبا علومی یزدی

#متن جشنواره#سخنرانی_سخنوری

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.