چگونه می‌توان مجری تلویزیون بود؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

آیا تا به‌حال در کودکی برنامه‌های مصاحبه‌ایی صبحگاهی را دیده‌اید و آرزو کرده‌اید که یک روز به جای آنها روبروی بازیگران بنشینید و از آنها درباره جدیدترین پروژه کاری شان سوال کنید؟ شاید هم آرزوی دیرینه مجری‌ شدن در یک برنامه گفتگوی سیاسی یا سرگرمی را که هر عصر پس از کار از تلویزیون میلیون‌ها میلیون‌ها آدم پخش می‌شود را داشته‌اید. مجری تلویزیون شدن آرزوی خیلی‌ها است. اما تا به‌حال برخلاف بازیگری، خوانندگی و رقص راهنمایی‌های قابل‌‌فهم کمی برای موفقیت در این زمینه منتشر شده است. در این راهنمایی مهارت ابتدایی‌ بازیگری، قدرت مجری‌گری، چگونگی خواندن تله‌پراماتور و هر آن چیزی را که برای یا مجری تلویزیون شدن نیاز دارید را تفکیک کرده‌ایم.

چگونه یک مجری تلویزیون شویم؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مجری تلویزیون بودن، حرفه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز است که خیلی‌ها رویای آن را در سر می‌پرورانند. آن‌ها دائماً در پی پاسخ به این سؤال هستند که چطور مجری تلویزیون شویم؟ ما در این مطلب از سخنوری تلاش کرده‌ایم به این سؤالتان، پاسخی مفید و جامع دهیم. تبدیل شدن به یک مجری تلویزیون، مستلزم توجه به سه جنبه‌ی مهم است. نخست توسعه قابلیت‌ها، دوم اخذ مدرک علمی و نهایتاً تلاش برای یافتن فرصت شغلی. هر یک از این ابعاد، خود دارای زیرشاخه‌هایی هستند که در ادامه به‌طور مفصل به آن‌ها پرداخته‌ایم.

ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون در جهان چه کسانی هستند؟ تلویزیون یک رسانه محبوب میان مردم دنیا است. بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند اوقات فراغت خود را پای تلویزیون و برنامه‌های سرگرم‌کننده آن سپری کنند. بنابراین درک این مسئله بسیار ساده است که افراد زیادی، از راه تلویزیون ثروتمند شده‌اند. در این مقاله تصمیم گرفتیم، لیست 20 نفر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون در سراسر جهان را به همراه دارایی خالص فعلی آن‌ها و یک بیوگرافی کوتاه، تهیه کنیم. قبل از شروع خواندن این مقاله‌، آیا می‌توانید حدس بزنید چه کسانی در لیست ظاهر می‌شوند؟

تست حضوری مجریگری و گویندگی در استودیو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آنچه در تست حضوری مجریگری و گویندگی  با آن مواجه خواهید شد و کارهای ابتدایی که باید انجام دهید:

-         همراه داشتن کارت شناسایی و کپی مدرک تحصیلی یا کارت شناسایی

مجری تلویزیون و 8 خصوصیت اصلی برای موفقیت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مجری تلویزیون، یک کاراکتر معمولاً تأثیرگذار و جذاب است. اساساً مجری‌گری، یکی از عرصه‌های جذاب و البته پر چالشی است که بسیاری برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند. آیا شما هم جزء همین دسته هستید؟ آیا می‌خواهید یک مجری تلویزیون باشید و با اجرای خارق‌العاده‌تان، مدیریت افکار و احساسات مخاطبان را در دست بگیرید؟ آیا جریان سازی را دوست دارید؟ بسیار خب! در این مطلب از سخنوری، هشت خصوصیت اصلی و ضروری را که در ابتدای راه تبدیل به یک مجری تلویزیون باید واجد آن‌ها باشید، بیان کرده‌ایم. پس تا انتهای مطلب را بخوانید!

چگونه کنفرانس مجازی برگزار کنیم؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

کنفرانس مجازی رفته‌رفته به رویدادی کاملاً عادی تبدیل می‌شود و به‌طورکلی توانسته جایگزین خوبی برای کنفرانس حضوری باشد. در این میان از نقش شیوع بیماری کرونا در گسترش و رواج این شکل از کنفرانس نباید به‌سادگی گذشت. از آن طرف هم باید توجه داشته باشیم که آنچه کنفرانس مجازی را به ابزاری کارآمد تبدیل کرده، پیشرفت فناوری و در دسترس بودن ابزارهای ارتباطی مناسب است.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

ثبت‌نام در دوره گویندگی می‌تواند به یک نقطه عطف مهم در زندگی حرفه‌ای شما تبدیل شود. امروز افرادی زیادی را می‌توان یافت که از طریق حرفه گویندگی، توانسته‌اند نامی برای خود دست‌وپا کنند و درعین‌حال به درآمد بالایی برسند. گویندگی از هر نظر، کاری جذاب است که البته ورود به این حوزه ویژگی‌های خاصی را می‌طلبد.

مهم‌ترین شرط برای تبدیل شدن به یک گوینده خوب، داشتن مهارت فن بیان است. این مهارت خود مؤلفه‌های دیگری را شامل می‌شود که تقویتِ هم‌زمان هر کدام از آن‌ها اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل، حتی افرادی که از دید دیگران «خوش‌صحبت» هستند، لزوماً نمی‌توانند با تکیه بر مهارت‌های فعلی‌شان وارد حرفه گویندگی شوند. گویندگان موفق، نقشه راه مشخصی دارند و  اهمیت نقش آموزش را به‌خوبی درک کرده‌اند. بنابراین اگر خواهان رسیدن به قله‌های موفقیت در عرصه گویندگی هستید، باید مسیری مشابه را طی کنید. مسیری که یکی از مهم‌ترین بخش‌ها و مراحل آن، شرکت در دوره گویندگی است.

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.