ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان در سال 2020 چه کسانی هستند؟

ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان در سال 2020 چه کسانی هستند؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون در جهان چه کسانی هستند؟ تلویزیون یک رسانه محبوب میان مردم دنیا است. بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند اوقات فراغت خود را پای تلویزیون و برنامه‌های سرگرم‌کننده آن سپری کنند. بنابراین درک این مسئله بسیار ساده است که افراد زیادی، از راه تلویزیون ثروتمند شده‌اند. در این مقاله تصمیم گرفتیم، لیست 20 نفر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون در سراسر جهان را به همراه دارایی خالص فعلی آن‌ها و یک بیوگرافی کوتاه، تهیه کنیم. قبل از شروع خواندن این مقاله‌، آیا می‌توانید حدس بزنید چه کسانی در لیست ظاهر می‌شوند؟

 

ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان در سال 2020 چه کسانی هستند؟
ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان در سال 2020 چه کسانی هستند؟

20-  کریگ فرگوسن

دارایی خالص: 8.5 میلیون دلار

یکی از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون در سال 2020، کریگ فرگوسن مجری، نویسنده، کمدین و بازیگر اسکاتلندی-آمریکایی است. او به دلیل اجرای برنامه " Celebrity Name Game"، موفق به کسب دو جایزه Emmy شده است.

19 - اندرسون کوپر

دارایی خالص: 11 میلیون دلار

اندرسون کوپر یک شخصیت تلویزیونی، روزنامه نگار و نویسنده تلویزیونی آمریکایی است. او مجری اصلی برنامه" Anderson Cooper 360°"در شبکه خبری CNN است. دارایی خالص او 11 میلیون دلار تخمین زده می‌شود، که این مقدار دارایی او را به نوزدهمین مجری ثروتمند تلویزیون در جهان، تبدیل کرده است.

 

 

18 - جیمز کوردن

دارایی خالص: 12 میلیون دلار

یکی دیگر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون، جیمز کوردن کمدین، ​​مجری تلویزیونی و بازیگر انگلیسی است. او مجری برنامه"The Late Late Show with James Corden" است.

 

17-جیمی کیمل

دارایی خالص: 35 میلیون دلار

جیمی کیمل یکی دیگر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون است که نویسنده، تهیه‌کننده و کمدین  آمریکایی است. او تهیه‌کننده و مجری برنامه "جیمی کیمل لایو" است که در سراسر جهان بسیار محبوب است. دارایی خالص جیمی کیمل تقریباً 35 میلیون دلار است که او را به هفدهمین مجری ثروتمند تلویزیون تبدیل کرده است.

 

 

16 - چلسی هندلر

دارایی خالص: 40 میلیون دلار

چلسی هندلر بازیگر کمدی آمریکایی، مجری تلویزیون و تهیه کننده است. هندلر مجری برنامه گفتگومحور  " Chelsea Lately " در شبکه E بود که از سال 2007 تا 2014، پخش می‌شد.او با داشتن دارایی خالص 40 میلیون دلار یک از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون در جهان است.

 

 

15- استفان کلبرت

دارایی خالص: 45 میلیون دلار

استفان کلبرت بازیگر، مجری تلویزیون، تهیه کننده و کمدین آمریکایی است که بیشتر به خاطر اجرای برنامه طنز The Colbert Report شناخته شده است. او پانزدهمین مجری ثروتمند تلویزیون در این لیست است .

 

 

14- وندی ویلیامز

دارایی خالص: 60 میلیون دلار

یکی دیگر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان وندی ویلیامز است. او مجری تلویزیون، بازیگر، نویسنده و شخصیت سابق رادیو است. او  از سال 2008 مجری برنامه گفتگوی تلویزیونی "نمایش وندی ویلامز" است که یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی است. او چهاردهمین مجری ثروتمند تلویزیون در این لیست است.

 

 

13- جان استوارت

دارایی خالص: 80 میلیون دلار

جان استوارت یکی دیگر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون است. او که کمدین، ​​تهیه‌کننده، مجری تلویزیون و بازیگر آمریکایی است. او مجری یک برنامه بود که از سال 1999 تا 2015، به صورت روزانه پخش می‌شد.

12 - بیل اوریلی

دارایی خالص: 85 میلیون دلار

بیل اوریلی نویسنده، روزنامه نگار و مجری سابق تلویزیون است. او در اواخر دهه 1970 و 1980 در ایالات متحده و بعداً برای CBS News و ABC News برای ایستگاه‌های تلویزیونی محلی گزارش تهیه می‌کرد. او دوازدهمین مجری ثروتمند تلویزیون در این لیست است.

 

11 - کانن اوبرین

دارایی خالص: 85 میلیون دلار

یکی دیگر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان، کانن اوبرین است. او مجری، کمدین ​​و تهیه‌کننده آمریکایی است که بیشتر به خاطر اجرای بسیاری از برنامه‌های گفتگومحور اواخر شب، مشهور است. از سال 2010، اوبرین  مجری " Conan " در کانال TBS است.

 

10 تایرا بنکس

دارایی خالص: 90 میلیون دلار

تایرا بنکس، مجری تلویزیون، تهیه کننده، مدل سابق و بازیگر آمریکایی است. بنکس کار خود را از سن 15 سالگی شروع کرد. در آن زمان، او اولین زن آمریکایی-آفریقایی‌تباری بود که عکسش در مجله GQ منتشر شد. او دهمین مجری ثروتمند تلویزیون جهان در سال 2020 است.

 

 

9 - استیو هاروی

دارایی خالص: 120 میلیون دلار

یکی دیگر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان، استیو هاروی کمدین معروف است. علاوه بر این او، ​​مجری تلویزیونی، بازیگر و نویسنده آمریکایی است و برنامه " نمایش صبح استیو هاروی" را اجرا می‌کند. هاروی یکی از بزرگترین مجری‌هایی تمام دوران است. 

8- شان هانیتی

دارایی خالص: 220 میلیون دلار

شان هانیتی مجری و مفسر سیاسی آمریکایی است. او مجری برنامه The Sean Hannity Show است. علاوه بر این او مجری برنامه خبری،‘ Hannity ’در شبکFox News  است.او هشتمین مجری ثروتمند تلویزیون در جهان در این لیست است.

 

 

7 - رایان سیکرست

دارایی خالص: 380 میلیون دلار

یکی دیگر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان، رایان سیکرست آمریکایی است. او یک شخصیت رادیویی، مجری تلویزیونی و تهیه‌کننده است. او به دلیل همکاری با برخی از بهترین افراد مشهور، شهرت دارد و با اجرای مسابقه "American Idol" شناخته شده است. او در حال حاضر در برنامه رادیویی صبح‌گاهی خود " On Air with Ryan Seacrest  " فعالیت می‌کند. او هفتمین مجری ثروتمند تلویزیون جهان در سال 2020 است.

 

 

6 - جی لنو

دارایی خالص: 400 میلیون دلار

یکی دیگر از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان، جی لنو است. او کمدین، ​​نویسنده ، تهیه‌کننده و مجری تلویزیون است. لنو به عنوان یکی از محبوب‌ترین کمدین‌ها و مجری‌های جهان شناخته می‌شود. او ششمین مجری ثروتمند تلویزیون در جهان است.

 

 

5 - دیوید لترمن

دارایی خالص: 400 میلیون دلار

دیوید لترمن مجری تلویزیون، کمدین، ​​تهیه کننده و نویسنده تلویزیون آمریکا است. لترمن بیش از 33 سال مجری تلویزیون بوده است. وی به عنوان یکی از ثروتمندترین مجری‌های تلویزیون جهان در سال 2020 شناخته شده است.

4 - دکتر  فیل مک گرا

دارایی خالص: 400 میلیون دلار

چهارمین مجری ثروتمند جهان، دکتر فیلیپ "فیل" کالوین مک گرا است که مجری، نویسنده و روانشناس تلویزیون آمریکایی است. او مجری برنامه خودش یعنی"دکترفیل" است که در سال 2002 آغاز به کار کرده است.

 

3 - جودی شیندلین

دارایی خالص: 420 میلیون دلار

جودی شیندلین معروف به "قاضی جودی" یک وکیل دادستانی آمریکایی است که یک شخصیت تلویزیونی و نویسنده است. شیندلین 3 بار برنده جایزه Day Emmy شده است. او سومین مجری ثروتمند تلویزیون جهان در سال 2020 است.

 

2 - الن دجنرس

دارایی خالص: 450 میلیون دلار

الن دجنرس یک کمدین آمریکایی، مجری تلویزیونی، بازیگر و نویسنده است. او دومین مجری ثروتمند تلویزیون جهان در سال 2020 است. او با ستاره‌هایی از جمله اپرا وینفری و باراک اوباما همکاری کرده است. او بیشتر به خاطر نمایش تلویزیونی خود "The Ellen DeGeneres Show" شناخته شده است.

 

1 - اپرا وینفری

دارایی خالص: 3.2 میلیارد دلار

نفر اول ثروتمندترین مجری‌های جهان، اوپرا وینفری بازیگر و مجری آمریکایی است. او بیشتر به خاطر اجرای برنامه خود با نام " The Oprah Winfrey Show " شناخته شده است. نمایش او بالاترین امتیاز برنامه تلویزیونی در نوع خود در طول تاریخ بود. اوپرا، به عنوان "ملکه همه رسانه‌ها" نیز شناخته می‌شود و ثروتمندترین آمریکایی-آفریقایی قرن بیستم است. از سال 2020، دارایی خالص اوپرا وینفری 3.2 میلیارد دلار است که او را ثروتمندترین مجری تلویزیون در جهان کرده است.

 

 

 مقالات خواندنی:

 

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.