زبان غیر کلامی -زبان بدن

فکر می‌کنید زبان بدن چقدر در روابط ما با دیگران موثر است؟ بخش‌ زیادی از آنچه درباره‌ی دیگران می‌دانیم، تاثیر اولین دیدار و حسی که به طرف مقابل القا می‌کنیم، از طریق زبان بدن و روابط غیرکلامی انجام می‌شود. اگر فردی هستید که از اختلال اضطراب جمعی رنج می‌برید، زبان بدن ممکن است برای شما موضوع جالبی باشد.

در اختلال اضطراب جمعی فرد به طور ناخودآگاه رفتارهای غیرکلامی را بروز می‌دهد که می‌تواند نشانه‌ی اضطراب باشد. یادگیری زبان بدن صحیح به شما کمک می‌کند فردی خوش‌برخورد و با اعتماد به نفس بالا باشید.

همچنین زبان بدن به شما کمک می‌کند که نظر افراد مختلف را به خود جلب کنید. اگر تا امروز خلاف این اتفاق افتاده است، شاید متوجه نشده‌اید یکی از دلایل اصلی آن زبان بدن است. ممکن است در ابتدای تقویت زبان بدن حس خوبی نداشته باشید اما به زودی همه چیز برایتان طبیعی می‌شود. پس از مدتی  کوتاه، صمیمی و با اعتماد به نفس رفتار می‌کنید.

آیا دوست دارید درباره تقویت زبان بدن بیشتر بدانید؟ عالی است. این مطلب را تا آخر دنبال کنید.

فهرست دروس

اطلاعات اساتید

دکتر فریبا علومی یزدی

دکتر فریبا علومی یزدی

  • متخصص:
  • تجربه: 20 Years
  • وبسایت: http://iranmojri.com/
  • دکتر فریبا علومی یزدی مدیر مسئول و موسس مدرسه سخن ، استاد آموزش تربیت مربی فن بیان و فنون سخنوری ، رییس ده دوره جشنواره سعدی  و داور مسابقات مجریان و سخنوران در جشنواره های متعدد. سخن گفتن...

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.