افزایش اعتماد به نفس به همراه عزت نفس (جدید)

اعتمادبه‌نفس در سخنرانی، گمشده‌ای ارزشمند است که خیلی‌ها در جستجوی آن هستند. از طرف دیگر، متداول‌ترین سؤالاتی که درباره سخنرانی عمومی مطرح می‌شود، به موضوعاتی مثل اضطراب، ترس و عدم توانایی در قرارگیری برابر جمع مربوط می‌شوند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب قدری به موضوع اعتمادبه‌نفس در سخنرانی پرداخته و در مورد روش‌های ایجاد اعتمادبه‌نفس در سخنرانی صحبت کنیم. پنج تکنیکی که در ادامه معرفی می‌کنیم، به افزایش اعتمادبه‌نفس در سخنرانی کمکتان می‌کنند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که می‌توانید با غلبه بر ترس از سخنرانی و افزایش اعتمادبه‌نفس، بدون آنکه کف دستتان عرق کند یا قلبتان تند بزند، در مقابل دیگران، مثل بلبل حرف بزنید!

 1. 10 گام موثر در افزایش اعتماد به نفس با یادگیری زبان بدن ... (مقالات سخنوری و فن بیان)   10 گام موثر در افزایش اعتماد به نفس با یادگیری زبان بدن   اغلب افرادی که اختلال اضطراب جمعی دارند از برقراری تعامل و ارتباط صحیح با دیگران رنج می‌برند. آیا شما هم این مشکل را تابه‌حال تجربه کرده‌اید؟ ...ایجاد در 29 مهر 13992.

نکاتی پیرامون زبان بدن برای اعتماد به نفس بیشتر  ... (مقالات سخنوری و فن بیان)   نکاتی پیرامون زبان بدن برای اعتماد به نفس بیشتر  اعتماد به نفس نکته‌ای کلیدی برای موفقیت در بسیاری از بخش‌های زندگی است. افراد با اعتماد به نفس بالا در محیط کاری، اجتماعی و قرار‌های دوستانه برجسته ...ایجاد در 10 فروردين 13993.

چطور در سخنرانی اعتمادبه‌نفس داشته باشیم؟ ... (مقالات سخنوری و فن بیان)   چطور در سخنرانی اعتمادبه‌نفس داشته باشیم؟ اعتمادبه‌نفس در سخنرانی، گمشده‌ای ارزشمند است که خیلی‌ها در جستجوی آن هستند. از طرف دیگر، متداول‌ترین سؤالاتی که درباره سخنرانی عمومی مطرح می‌شود، به موضوعاتی ...ایجاد در 22 بهمن 13984.

بزرگترین دلیلی که اعتماد به نفس خود را هنگام سخنرانی از دست می‌دهید ... (ارایه سخنرانی در مجامع) بزرگترین دلیلی که اعتماد به نفس خود را هنگام سخنرانی از دست می‌دهید داشتن اعتماد به نفس در سخنرانی ممکن است برای خیلی‌ها آرزویی دست‌نیافتنی به نظر برسد. در شروع یک سخنرانی ممکن است مطالب خود را فراموش ...ایجاد در 30 آذر 13985.

چگونه برای سخنرانی در مقابل کلاس اعتمادبه‌نفس پیدا کنیم؟ ... (اعتماد به نفس) چگونه برای سخنرانی در مقابل کلاس اعتمادبه‌نفس پیدا کنیم؟ سخنرانی در مقابل کلاس می‌تواند موجب پریشانی افکار یا عرق کردن کف دستتان شود و به‌قول‌معروف کاری کند که حسابی قالب، تهی کنید! این همان کاری است ...ایجاد در 28 آذر 13986.

اعتماد به نفس در سخنوری چقدر اهمیت دارد؟ راهکارهایی برای بالا بردن اعتماد به نفس در سخنرانی ... (ارایه سخنرانی در مجامع) اعتماد به نفس چیست؟ قبل از بحث در مورد اعتماد به نفس در سخنرانی، باید بدانیم اعتماد به نفس چیست و راههای رسیدن به آن و پرورش آن در وجود خودمان به چه صورت است، بعد زمانیکه آن را شناختیم و در خودمان ایجاد ...ایجاد در 27 آذر 13987.

عزت‌نفس و اعتماد‌به‌نفس و ارتباط آن با حسودی  ... (عزت نفس) عزت‌نفس و اعتماد‌به‌نفس و ارتباط آن با حسودی ریشه حسادت چیست؟ آیا ما حسود هستیم؟ آیا انسان ها به صورت ذاتی حسود هستند؟ چگونه اعتماد به نفس را در خود و دیگران افزایش دهیم؟ نقش عزت نفس در پرورش اعتماد ...ایجاد در 23 آذر 13988.

راه‌های مؤثر در ایجاد اعتمادبه‌نفس  ... (اعتماد به نفس) راه‌های مؤثر برای ایجاد اعتمادبه‌نفس اعتمادبه‌نفس یکی از قدرتمندترین ویژگی‌هایی است که موجب موفقیت در زندگی می‌شود، که البته اکتساب و فراگیری آن نیز دشواری‌هایی دارد. ایجاد اعتمادبه‌نفس بدین معناست که ...ایجاد در 16 آذر 13989.

۵ راهکار ساده برای افزایش خودباوری، عشق به خویشتن و افزایش اعتماد به نفس ... (اعتماد به نفس)   ۵ راهکار ساده برای افزایش خودباوری، عشق به خویشتن و افزایش اعتماد به نفس     اگر از شما بخواهند که خودتان را در پنج کلمه توصیف کنید، از چه کلماتی استفاده می‌کنید؟ آیا کلمات مثبت و الهام‌بخش را ...ایجاد در 16 آذر 139810.

با پرسیدن این دو سوال کلیدی از خودتان؛ حلقه گمشده برای ایجاد اعتماد به نقس در سخنرانی را پیدا کنید: ... (اعتماد به نفس) ... با تجربه در صحبت عمومی، میزگرد‌ها، آرایه‌های فردی، مصاحبه‌های رسانه‌ای و غیره راهنمایی می‌کند. مقاله زیر هم توسط او نوشته شده است. خواندن مقاله جذاب میتواند سرنخی برای یافتن حلقه گمشده شما در ایجاد اعتماد ...ایجاد در 26 خرداد 139911.

عزت نفس در سخنوری چقدر اهمیت دارد؟ راهکارهایی برای بالا بردن عزت نفس در سخنوری (مقالات سخنوری و فن بیان) ... در خودمان پرورش دهیم. درست همان‌قدر که عزت نفس بالا انسان را به اوج می‌رساند، عزت نفس پایین انسان را به قهقرا می‌برد.   عزت نفس چه فرقی با اعتماد به نفس دارد؟ گاهی معنای عزت نفس و اعتماد به نفس ...ایجاد در 04 دی 1398

فهرست دروس

اطلاعات اساتید

دکتر فریبا علومی یزدی

دکتر فریبا علومی یزدی

  • متخصص:
  • تجربه: 20 Years
  • وبسایت: http://iranmojri.com/
  • دکتر فریبا علومی یزدی مدیر مسئول و موسس مدرسه سخن ، استاد آموزش تربیت مربی فن بیان و فنون سخنوری ، رییس ده دوره جشنواره سعدی  و داور مسابقات مجریان و سخنوران در جشنواره های متعدد. سخن گفتن...

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.