اصول ارتباطات موثر از دکتر فریبا علومی یزدی

حتما تاکنون برایتان اتفاق افتاده که برای خرید به مسیر دورتری رفته‌اید یا حتی کالایی را گران‌تر خریده‌اید. به این دلیل که فروشنده نزدیک محل کسب و کار شما، فردی بداخلاق بوده یا برخورد جالبی با شما نداشته است. یا گاهی پس از ورود به فروشگاهی، با اولین سلام متوجه شده‌اید که اصلا دوست ندارید از آن‌جا خرید کنید. به نظر شما دلیل این اتفاق چیست؟ اگر خوب به موضوع نگاه کنید متوجه می‌شوید که این فروشنده‌ها نتوانسته‌اند ارتباط موثر با مشتریان برقرار کنند.

اهمیت ارتباط موثر با مشتریان
اهمیت ارتباط موثر با مشتریان

ضعف فروشندگان در برقراری ارتباط موثر  با مشتریان، باعث به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل کم شدن فروش، از دست دادن مشتری، احساس خشم، پایین آمدن اعتمادبه‌نفس و ضرر و زیان می‌شود. بنابراین دانستن برخی اصول برقراری ارتباط موثر با مشتریان امری حیاتی و ضروری برای فروشندگان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

ارتباط موثر با مشتریان، موضوعی است که افراد زیادی سال‌ها وقت خود را صرف تحقیق در این زمینه کرده‌اند. به عنوان فروشنده، یکی از مهمترین ابزاری که در اختیار داریم، توانایی ما در توضیح محصول خود به مشتریان و ایجاد هیجان برای خرید آن‌هاست. اغلب، وجه تمایز فروشنده‌ای که تمایل به منشی بودن دارد (صرفاً تحویل کالا) و فروشنده فوق ستاره، توانایی برقراری ارتباط موثر با مشتریان است.

فهرست دروس

اطلاعات اساتید

دکتر فریبا علومی یزدی

دکتر فریبا علومی یزدی

  • متخصص:
  • تجربه: 20 Years
  • وبسایت: http://iranmojri.com/
  • دکتر فریبا علومی یزدی مدیر مسئول و موسس مدرسه سخن ، استاد آموزش تربیت مربی فن بیان و فنون سخنوری ، رییس ده دوره جشنواره سعدی  و داور مسابقات مجریان و سخنوران در جشنواره های متعدد. سخن گفتن...

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.