نظرات ، خاطرات و دل نوشته های شما در خصوص مدرسه سخن

نظرات فراگیران مدرسه سخن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

در این بخش نظرات ، خاطرات و دل نوشته های شما در خصوص مدرسه سخن قرار می گیرد.

  • عرفان نعمتی : بسیار لذت بردم از کیفیت کلاس ، سطح آموزشی ، توان بی نظیر استاد بی مانند و بی بدیل سخن سرکار خانم علومی یزدی در سخنوری و انتقال مطلب و برخورد حرفه ای و پذیرایی صادقانه مجموعه مدرسه سخن . نعمتی هستم دانش آموخته دوره پیشرفته مدرسه سخن

 

  • مرضیه احمدی دستجردی: یکی از مراکز معتبر سخنوری با تدریس استاد مسلم اجرا و سخنوری سرکار خانم دکتر فریبا علومی یزدی و معرفی سخنرانان به نام به ایران عزیز. من مفتخر هستم که سخنوری را در مدرسه سخن آموختم و امروز یکی از مدرسان شخصیت شناسی هستم .

 

  • رضا احمدی: درود و سپاس. من رضا احمدی خواننده حماسی و آئینی با بیش از چهارده سال فعالیت در عرصه خوانندگی ، مدرسه سخن را یکی از بهترین مراکز آموزش سخنوری و گویندگی می دانم و نتایج بینظیر فراگیران و هنرآموزان این مدرسه در جشنواره های سخنرانی و گویندگی و فعالیت عمده مجریان کشور با این شیوه ، خود گویای حرفه ای و تخصصی بودن این آموزشگاه می باشد. برای همه علاقه مندان به فن بیان و گویندگی آرزوی موفقیت دارم.
 
  • اینجانب محمد ایروانی ، از فراگیران و مربیان مدرسه ی سخن هستم . سالهاست که افتخار و سعادت علم آموزی در محضرعالمانه و فاضلانه استاد عظیم الشان ، بزرگ بانوی سخن ایران و افتخار ما ایرانیان ، سرکار خانم دکتر فریبا علومی یزدی ، نصیب بنده شده است . من معتقدم که این موسسه ، قویترین و جامع ترین مرکز آموزش سخنوری و اجراء صحنه و گویندگی در ایران میباشد ، که تمامی دروس و مباحث را بصورت کاملا علمی ، اصولی و تخصصی و البته به شیوه ی روان و آسان ، تدریس می کنند . بسیار خوشحال و خرسندم که توفیق گام نهادن در این مسیر رفیق گشت . از موسسان ایرانمجری و مدرسه سخن ایران کمال تشکر رو دارم .

 

  • من الهه نظرزاده مجری و گوینده هستم و مدرسه سخن را بهترین گزینه برای علاقه مندان به آموزش مجریگری و سخنوری می دانم. با تشکر از استاد فریبا علومی یزدی که این چنین فرصتی را برای ایرانیان به وجود آورده اند.

 

  • من علیرضا زاهدی از مربیان مدرسه سخن کاشان ، افتخار همکاری با آموزشگاه سخنوری ،گویندگی و فن بیان مدرسه سخن را دارم. خرسندم که اهداف عالی مدرسه سخن در سراسر کشور طنین انداز شده است و اهمیت مقوله آموزش سخنوری بر همه فراگیران و مدرسان به وسیله مدیریت مدبرانه مدرسه سخن فراگیر شده است. برای تمام هنرآموزان و مربیان مدرسه سخن در کل کشور آرزوی توفیق دارم.
 
  • استاد فرزانه ام؛ سرکار خانم دکتر فریبا علومی یزدی عزیز ؛ به سخن كه مي ايستي پنجره اي از اميد به رويم مي گشايي و آن دم كه در ميهماني آيينه ها شركتم دادي، مكارم اخلاق را تعارفم كردي. تو در تكرار الفباي زندگي آنقدر اصرار ورزيدي كه قامت شب فرو شكست و آبِ حيات در كوير انديشه هاي مخاطبان به فوران ايستاد. دستم را گرفتي، پرهيزم داشتي از مشق سياه ناتواني و ناكامي و مشقِ ادب آموختييم و چه با حوصله ومدارا و متانت، از كوچه هاي سرد جهالت عبورم دادي. به پاس همه خوبیها و مهربانیت خالصانه و متواضعانه بر دستان پر زِ مهرت بوسه میزنم و از درگاه خالق خوبی ها توفیق سلامتی و طول عمر برای شما استاد گرامی خواستارم.وآخر کلام: ممنون که مرا در مکتب وجودتان پذیرفتید و اجازه دادید محو وجود سرشار از مهر و محبتتان شوم.

 

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.