سوالات شما

سوالات شما در مورد پذیرش در مدرسه سخن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آیا دوره های آموزشی مدرسه سخن به ترتیب است یا مستقل از پیش نیاز ؟ 

دوره های آموزشی در مدرسه سخن به صورت پیش نیاز و بر اساس ترتیب می باشد و هر کس از بدو ورود باید در دوره های مشخص شده آموزش ببیند و بعد از قبولی در آزمون پایان دوره مجاز به شرکت در دوره های بالاتر است.

 • آیا می توانیم هنگام شرکت در دوره ، همراه با خود داشته باشیم ؟‌

با توجه به محدودیت فضا و شرایط خطیر کنونی امکان به همراه داشتن به مدت طولانی  و در طول ساعات کلاس ممکن نیست. اطراف مدرسه سخن فضاهای تجاری ، فرهنگی و تفریحی مدرن و با شکوهی وجود دارد که می تواند اوقات فراغت همراهان را پر کند . از جمله پارک زیبای آب و آتش و پل طبیعت (500 متر)- مجتمع تجاری ونک و خیابان ونک (500 متر ) - بورس انواع منسوجات، کیف و کفش و جواهرات در همسایگی مدرسه سخن در خیابان گاندی

 • طول دوره آموزش گویندگی و فن بیان چقدر است ؟

طول هر دوره دو ماه  (هر پانزده روز یکبار ) است . طول دوره های متوالی جهت مربی شدن به صورت تقریبی هجده ماه است.

 مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دوره ها چیست؟ کارت ملی و تصویر کارت ملی + تصویر فیش شهریه

 • آیا برای شروع دوره از علاقه مندان به آموزش مجری گری و سخنرانی  تست گرفته می شود؟

خیر . نیازی به دادن تست نیست . در طول دوره  و در هرجلسه با کار کلاسی و پرسش و پاسخ و گاهی اجرای پشت تریبون مکرر در حال ارزیابی خواهید بود و ایرادات شما مشخص خواهد شد و تمرینات خاص جهت رفع ایراد دریافت خواهید کرد.در پایان دوره نکات لازم جهت آماده شدن برای جذب در مشاغل مرتبط با صدا به شما توصیه می گردد تا بتوانید سربلند از مصاحبه ها بیرون بیایید.

 • گواهینامه و مدرک پایان دوره از کدام مرجع صادر می گردد ؟

نمونه مدرک مدرسه سخن در ادامه  منتشر شده است. مدارک موسسه شهریاران سخن مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران است.

 • آیا اعتبار گواهینامه پایان دوره در سطح بین المللی است ؟ 

مدارک اخذ شده توسط موسسه شهراران از جمله معتبرترین مدارک در این حیطه است و قابل ترجمه در مراجع رسمی ترجمه. تنها آموزشگاه سخنوری که سرتیفیکیت دریافت تایید صلاحیت یا accredit شدن توسط ACIBP از دانشگاه لیبرتی کالیفرنیا به معنای اعتبار جهانی و قرار گرفتن در نت ورک بین المللی است؛ برای مدرسه سخن در نخستین اجلاس مدیران بین المللی خلاق و هوشمند اعطا گردیده است و مدارک آن وجهه بین المللی و قابل ترجمه است.

 • بهترین راه دسترسی  و مراجعه حضوری به مدرسه سخن چگونه است؟

مدرسه سخن در مرکز تهران و جنب میدان ونک  و در نزدیکی شبکه دوم صدا و سیما در ابتدای خیابان گاندی جنوبی واقع شده است.

- دسترسی با مترو از ایستگاه مفتح ، میرداماد و حقانی پیشنهاد می گردد.

-دسترسی به پایانه های مسافربری با بی آر تی و تنها با یک کورس به تمام پایانه ها  ممکن است. پایانه مسافربری اتوبوس بیهقی (آرژانتین) نزدیکترین به مدرسه سخن و با فاصله تقریبی یک کیلومتر است. (ایستگاه تاکسی ونک در میدان آرژانتین تهران)

-ایستگاه قطار و راه آهن در میدان راه آهن  با یک مسیر مستقیم توسط بی آر تی  به ایستگاه میدان ونک  (جنوب میدان )منتهی می گردد و سپس با عبور از عرض خیابان در انتهای خیابان بیستم گاندی ، مدرسه سخن در دسترس شماست.

 • امکان اشتغال در مدرسه سخن در پایان دوره های ممکن است؟

لطفا شرایط استخدام و همکاری  را ببینید.

 • چه سرفصل هایی در  دوره های فن بیان و سخنرانی تدریس می گردد؟

دوره های آموزش سخنرانی

 • آیا مدرسه سخن برای اشتغال هنرآموزان ضمانت می کند؟

مدرسه سخن صرفا در خصوص آموزش علاقه مندان به فنون سخنرانی عمل می کند  اما باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه به عنوان یکی از زیرمجموعه های موسسه شهریاران سخن ، بانک اطلاعات مجریان و هنرمندان کشور را منتشر نموده است . مدرسه سخن با معرفی فراگیران به جشنواره سعدی ، عملا راه ورود به باشگاه مجریان را فراهم می نماید. این باشگاه بستر  مناسبی است برای تمام مجریان و سخنرانان کشور تا به عموم مردم و جامعه معرفی شوند . معمولا تهیه کنندگان برنامه های رادیو و تلویزیون ، مجریان طرف قرارداد خود را از بین مجریان باشگاه انتخاب می کنند. به صورت تقریبی 50% از فراگیران مدرسه سخن در شبکه های متعدد مشغول به کار هستند .

 • آیا با آموزش در مدرسه سخن ، جواز شرکت در جشنواره سعدی را به دست خواهیم آورد؟

پاسخ بله . فراگیران مدرسه سخن می توانند مانند عموم شرکت کنندگان در جشنواره سعدی ، در این جشنواره شرکت کنند و معمولا تخفیف چند درصدی برای فراگیران مدرسه سخن اعمال می گردد. اجرای فراگیران در جشنواره به عنوان آزمون پایانی دوره ها مورد پذیرش واقع می گردد.

 • در دوره ها چه تمرین هایی روی صدا انجام می شود و آیا می توانیم صدای خود را پرورش دهیم؟

بله . با آموزش هایی که در زمینه : زیر و بم کردن صدا ، قوت و شدت صدا ، ارتفاع و زیر و بمی ، طنین صدا ، نرمی و انعطاف صدا ، شلیک و پرتاب صدا همراه با تقویت حنجره و نرمش تارهای صوتی و کوک صدا و ... پرورش صدا به طور تخصصی انجام می گردد.

 • آیا راهکارهایی برای رفع لکنت زبان آموزش داده می شود؟

در دوره های مدرسه سخن به آموزش رفع لکنت زبان و رفع صدای تو دماغی و گرفتگی صدا به صورت جامع و کارگاهی با تمرین های مرتبط کار می شود. نمونه های بسیاری از بهبود و رفع این معضلات در مدرسه سخن به خوبی و خوشی انجام شده است.

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.