چکاوک زرین چهره های ماندگار  سال ۱۴۰۰ :   جایزه ویژه هیئت داوران  چکاوک زرین در بخش چهره های ماندگار دهمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ای ایران اعطا می‌گردد به: سرکار خانم دکتر فریبا علومی یزدی        چهره ماندگار سخنوری کشور در سال 1400

فریبا علومی یزدی چهره ماندگار سخنوری ایران شد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
 
 برگزیدگان دهمین جشنواره مجریان و سخنواران برگزیدگان دهمین جشنواره مجریان و سخنواران ایران (جشنواره سعدی) معرفی شدند
 
 بسم الله الرحمن الرحیم


بیانیه هیات محترم داوران جشنواره سعدی

 ۱۹ لغایت ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۰ – هتل هما تهران – تالار زمرد

هیئت داوران بعد از پایان مسابقات وارد شور شدند و نسبت به انشاء رای و بیانیه به قرار ذیل اقدام نمودند.


هیئت داوران دهمین جشنواره مجریان و سخنوران ایران، جناب آقای محمد یزدانی را به عنوان سخنگوی هیئت داوران در مراسم اختتامیه جشنواره برگزیدند.

 

فریبا علومی یزدی چهره ماندگار سخنوری
فریبا علومی یزدی چهره ماندگار سخنوری


- چکاوک زرین چهره های ماندگار  سال ۱۴۰۰ :

 جایزه ویژه هیئت داوران

چکاوک زرین در بخش چهره های ماندگار دهمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ای ایران اعطا می‌گردد به: سرکار خانم دکتر فریبا علومی یزدی        چهره ماندگار سخنوری کشور در سال 1400
 

پدیده جشنواره:

هیات محترم داوران به اتفاق آرا مدالیون میکروفن طلایی پدیده اجرا در دهمین جشنواره مجریان و سخنوران ایران را به سرکار خانم مائده رعنا اهدا  کرد.

 
 -بخش ده مجری برتر صحنه  (TOP 10)

با رای مستقیم هیئت داوران از بین مجریان رقابت کننده در بالاترین سطح رقابت های بین مجریان صحنه کشور در دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران ، افراد زیر به عنوان ده مجری برتر سال ۱۴۰۰ معرفی شدند و دیپلم افتخار ده مجری برتر سال را دریافت می‌نمایند.


1-      آرش رضوانی

2-      فائزه فتاحی

3-      فاطمه حجت

4-      مائده رعنا

5-      زهرا شفیعی

هیئت داوران با احترام به تمام شرکت کنندگان در بخش تاپ تن (ده مجری برتر) هيچ يك از مجريان شركت كننده در جشنواره را حائز دریافت چکاوک زرین ندانست.

آرش رضوانی  به عنوان مقام اول  بخش ده مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران، تندیس میکروفن طلایی و چکاوک سیمین و مدال میکروفن طلایی و دیپلم افتخار ده مجری برتر شد.
فائزه فتاحی  به عنوان مقام  دوم  بخش ده مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران  حایز چکاوک سیمین  و مدال میکروفن طلایی و دیپلم افتخار  ده مجری برتر شد.


فاطمه حجت به عنوان مقام سوم بخش ده مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران  حایز چکاوک مسین  و میکروفن طلایی و دیپلم افتخار ده مجری برتر شد.

 
         بخش بیست مجری برتر صحنه (TOP 20)


با رای مستقیم هیئت داوران از بین مجریان رقابت کننده در بخش بیست مجری برتر سال در بین مجریان صحنه حاضر در دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران ، افراد زیر به عنوان  مقام اول تا سوم معرفی شدند و به شرح ذیل جوایز خود را دریافت می‌نمایند.

احمد نارویی به عنوان مقام اول  بخش بیست مجری برتر دهمین جشنواره مجریان و سخنوران ایران،  حائز مدالیون میکروفن طلایی و دیپلم افتخار بیست مجری برتر سال شد.
ستایش یزدان پناه به عنوان مقام  دوم  بخش بیست مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران  حائز مدالیون میکروفن طلایی و چکاوک  مسین و دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.
فاطمه صفری به عنوان مقام سوم بخش بیست مجری برتر دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران حائز مدالیون میکروفن طلایی و دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.
 
 
در بخش مسابقات بیست مجری برتر ایران هیئت داوران افراد ذیل را به لیست  بیست مجری برتر سال ۱۴۰۰ اضافه نمودند و دیپلم افتخار بیست مجری برتر به پانزده مجری برتر این بخش اعطا می‌نمایند.

دیپلم افتخار بیست مجری برتر سال (Top 20)

1-     احمد نارویی
2-      ستایش یزدان پناه
3-      فاطمه صفری
4-      نعمت الله عرب بافرانی
5-      مهران احمدی

6-     . بیژن اعتمادی

7. انیس عالی زاده

8. احمدرضا روحانی نژاد

9.محسن حکیمی راد

10. ایمان غنی پور

11. سجاد خسروی

12. عارف علی پور

13. لیلا رجبی

14. علیرضا زاهدی مقدم

15. محمد عربلی


-بخش مجریان سال اولی ها (نومجریان) :

با رای مستقیم هیئت داوران از بین مجریان رقابت کننده در بخش نومجریان در بین مجریان صحنه حاضر در دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران ، افراد زیر به عنوان  مقام اول تا سوم معرفی شدند و به شرح ذیل جوایز خود را دریافت می‌نمایند.

مدالیون میکروفون طلایی و لوح تقدیر  برای کسب مقام اول به  الهام بامدادی  اعطا می گردد.
لوح تقدیر برای کسب مقام دوم  به مرضیه مرادپور رشیدی اعطا می گردد
لوح تقدیر برای کسب مقام سوم به اسما خدادادی اعطا می گردد.

بخش مجریان برنامه های کودک و نوجوان :

با رای مستقیم هیئت داوران از بین مجریان رقابت کننده در بخش مجریان برنامه کودک و نوجوان  حاضر در دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران ، افراد زیر معرفی شدند و به شرح ذیل جوایز خود را دریافت می‌نمایند.

لوح تقدیر برای کسب مقام اول  به مریم بابایان اعطا می گردد
لوح تقدیر برای کسب مقام دوم به فاطمه اسماعیلی اعطا می گردد.


-         بخش مجریان جوان :


با رای مستقیم هیئت داوران از بین مجریان رقابت کننده در بخش  مجریان  جوان در دهمین جشنواره  مجریان و سخنوران ایران ، افراد زیر به عنوان  مقام اول تا سوم معرفی شدند و به شرح ذیل جوایز خود را دریافت می نمایند.
 

  1. نشان چکاوک مسین و مدالیون میکروفن طلایی و لوح تقدیر برای کسب مقام اول بخش مجریان جوان  به ستایش یزدان پناه  تعلق می گیرد.

    2- لوح تقدیر و میکروفن طلایی  به خانم مبینا مرادی  برای کسب مقام دوم بخش مجریان جوان تعلق  می گیرد

    3-  لوح تقدیر و میکروفن طلایی  به خانم رویا شهسواری  برای کسب مقام سوم بخش مجریان جوان تعلق می گیرد.

      
    - بخش مجریان نونهال (خردسال )  :

    مدال میکروفون طلایی  و لوح تقدیر برای کسب مقام اول به فاطمه زهرا رضایی حیدری اعطا می گردد.
    مدال میکروفون طلایی  و لوح تقدیر مقام دوم  به مریم سهرابی اعطا گردید.
    مدال میکروفون طلایی  و لوح تقدیر مقام سوم  به  تیانا اکبری اعطا گردید.

 

 - بخش مدالیون ها :
 -مدالیون خوش بیان ترین مجری:

ضمن تقدیر از زهرا شفیعی، مدال میکروفون طلایی خوش بیان ترین مجری به فاطمه صفری  اعطا می گردد.

 - مدالیون خوش صداترین مجری آقا:

ضمن تقدیر از محسن کاهنی ، مدال میکروفون طلایی خوش صداترین مجری به محمد یزدانی  اعطا می گردد.

  -مدالیون خوش صدا ترین مجری خانم :

ضمن تقدیر از فاطمه حجت، مدال میکروفون طلایی خوش صداترین مجری خانم  به زهرا شفیعی اعطا می گردد.

 -مدالیون خلاق ترین مجری :

ضمن تقدیر از محسن بهمنی ، مدال میکروفون طلایی خلاق ترین مجری به محمد علی غلامی اعطا می گردد.

 -مدالیون نظام آراستگی آقا:

ضمن تقدیر از مصطفی بیاتی ،  مدال میکروفون طلایی نظام آراستگی آقا، مهران احمدی اعطا می گردد.

 -مدالیون نظام آراستگی خانم :

 ضمن تقدیر از نازنین نظری مدال میکروفون طلایی نظام آراستگی خانم به الهام بامدادی اعطا می گردد.

 -مدالیون مجری با اعتماد به نفس :

ضمن تقدیر از رویا شهسواری ، مدال میکروفون طلایی مجری با اعتماد به نفس به اورانوس صالحی اعطا می گردد.

 -مدالیون ارتباطات موثر :

ضمن تقدیر از مریم بابایان ، مدال میکروفون طلایی مجری با بهترین ارتباط موثر به اسما خدادادی اعطا می گردد.

 -مدالیون خلاق :

مدال میکروفون طلایی مجری با خلاق  به محسن بهمنی اعطا می گردد.

- مدالیون بهترین متن و محتوی :

 ضمن تقدیر از  کیوان شریفان ، مدال میکروفون طلایی بهترین محتوی را به مرضیه کهن  اعطا می گردد.

 -مدالیون اخلاق :

مدال میکروفون طلایی مجری با اخلاق  به علیرضا زاهدی مقدم اعطا می گردد.

 -مدالیون طنزپردازترین:

مدال میکروفون طلایی مجری با طنزپردازترین  به ایمان غنی پور اعطا می گردد.

 

بخش سخنوران

با رای مستقیم هیئت داوران از بین سخنوران رقابت کننده در جشنواره سعدی افراد ذیل به عنوان مقام اول تا سوم معرفی می گردند

۱ مقام اول بخش سخنوری دهمین جشنواره سعدی محسن کاهنی حایز دریافت نشان سخنور برتر و لوح تقدیر سخنور برتر می گردد.

۲ مقام دوم بخش سخنوری دهمین جشنواره سعدی ، علی اصغر ارشاد  حایز دریافت نشان سخنور برتر و لوح تقدیر سخنور برتر می گردد.

۳ مقام سوم بخش سخنوری دهمین جشنواره سعدی کیوان شریفات حایز دریافت نشان سخنور برتر و لوح تقدیر سخنور برتر می گردد.

 
 
فریبا علومی یزدی

رییس دهمین جشنواره مجریان وسخنوران ایران


 

-مداليون های شوراي سياست گذاري:

شوراي سياستگذاري دهمین جشنواره  مجريان وهنرمندان صحنه ايران به اتفاق آرای هیئت محترم داوران  مداليون های مسترمجری خود را به افراد ذيل اهداء می نماید.

 
۱-  بخش ۲۰ مجری برتر خانم ایلناز آریا منش

2-     بخش خردسال خانم ثنا علایی جاوید

3- بخش جوان مبینا یگانه

4 –    بخش سخنوری مرسده خواجوی نسب

- بخش نوازندگان صحنه ایران :

هیئت داوران  با اهدای لوح تقدیر به آقای یزدان حلاج  ، نوازنده صحنه دهمین جشنواره سعدی تقدیر به عمل می آورد .

 

از طرف شورای سیاستگذاری دهمین جشنواره سعدی ،لوح تقدیر بهترین مشاور مجری دهمین جشنواره مجریان و سخنوران ایران اهدا می‌گردد به یاشار قدیری

 از طرف شورای سیاستگذاری دهمین جشنواره سعدی ،لوح تقدیر بهترین مشاور مجری دهمین جشنواره مجریان و سخنوران ایران اهدا می‌گردد به ایلناز آریامنش

 

 با تشکر از اعضای محترم  هیئت داوران :

۱. فریبا علومی یزدی / ۲. مهدی آقابیگی / ۳. مرتضی ایمانی / ۴. محمد علی بیدارمغز / خداداد یوسف زاده

و با تشکر از اعضاء محترم هیئت داوران بخش شمارش امتیازات (ارزیابان) :

۱  نگار امانی / ۲ چیاکو امانی / ۳ معصومه خوشمرام

و با تشکر از مشاوران محترم

  • زهرا گروه ای ها / علیرضا زاهدی مقدم / فریبا صدری / مسعود باغستانی / زهرا شاملو / زهرا سیدان / فایزه فتاحی / عباس حایری زاده / محمد حسین بهفرشاد / خداداد یوسف زاده / گلبهار امانی / محسن کاهنی / مبینا یگانه

... با تشکر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  / پلیس اماکن تهران  / هتل هما تهران /

و با تشکر از :  گل بهار امانی/ احسان ابراهیمی/عباس حایری /دانش امانی /احمد گلشاهی/سعید صبوری /مرتضی رحمانی پاکروان/ مهدی قاسمی و گروه صدابرداری / حامد ریحانی و گروه فیلمبرداری/ ایمان هادی و گروه تلویزیون /
تالار ها و مکان برگزاری جشنواره :

-          مرکز همایش های  هتل هما تهران – تالار زمرد

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.