متن مجری ماعده رعنا

متن مجری ماعده رعنا بخش رقابتی بیست مجری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم
سلامی گرم و صمیمانه عرض میکنم خدمت یکایک شما  استادان و هنرمندان و هنر پروران، بنده بانو مائده رعنا هستم و بسیار سپاسگزار و خوشحالم که رای اعتمادتون رو به من سپردید و در بخش بیست مجری رقابتی رو درکنار رفاقت آغاز کردم.


خدارو بیش از پیش شاکرم که فرصت نفس کشیدن و تجربه کسب کردن برای من کوچک در جمع شما بزرگان نصیبم کرد.
هرچیزی که شمردنیه عاقبت تموم میشه و هرچیزی که انتظار بکشی، عاقبت فرا میرسه. دقیقه ها رو شمردم و انتظارها هم کشیدم و حالا به محکم روزگار قرعه ي فال به نام من دل داده زدند…!
قبل از شروع اجرام، باخودم اتمامِ حجت کنم که اگه به اونچه که میخواستم نرسیدم، به اینکه هستم نگران و شرمنده نباشم، چون تمام تلاشم رو کردم وعذاب وِجدان ندارم.
میدونم سن و سالی ندارم، اما همینو تو سن کم خوب متوجه شدم که دوست واقعی ام رو براثر یه اتفاق، بی نهایت ناراحتش کنم. بازم منو میبخشه و اگه به دشمنم، تموم دنیامُ بدم، بازم از من متنفره.
استادم میگه:دخترم هیچوقت خودت رو واسه کسی شرح و توضیح نده اونکه دوست داره نیاز به اینکار نداره و اونکه با تو دشمنه هرکاری کنی بازم با تو دشمنه.
امام علی (ع) چهارتا جمله ناب میفرمایند:از دوستی بااحمق دوری کن چون میاد به تو سود و نفعی برسونه اما دچار ضرر و زیانت میکنه، دو دوری کن از دوستی با ادم بخیل و خسیس بخاطر اینکه وقتی به یه چیزی سخت نیاز داری بهت نمیده، از دوستی با بدکار هم بپرهیز چون هرکاری کنی با تو دشمنه و چهار از با دروغگو هم دوستی نکن چون دور رو به تو نزدیک و نزدیک رو به تو دور نشون میده.
حالا جناب آقای ایمانی و سرکار خانم علومی یزدی من باید از این مسابقه و از این جمع دوستان نهایت استفاده رو ببرم، می‌پرسید چرا!؟ الان به ساده ترین و مختصرترین کلمات و جملات بیان میکنم که نتیجه ی اجرای من دررابطه با دوست و دوست یابی، که البته شما هااین هدیه ارزشمندرو به من هدیه دادید… آره شماهایی که حالا من مائده رعنا به احترام تک تکتون قیام کرده و دست به سینه ایستاده ام…
1.شما باعث شدید تجربیات جدیدی کسب کنم که شاید با صدتا برنامه اجرا کردن روی استیج هم نصیب من نمی شد
 و در پایان سخنم….
دوستای عزیزم، دنیا اینقدر بزرگه که واسه همه جا هست و حالا شما اساتید ارزشمندم، ممنونیم از شما که واژه ی من رو نه… بلکه  ما بودن رو یادمون دادید.

متن مجری ماعده رعنا

بخش رقابتی بیست مجری

کد متن : 32

ارزش رفاقت و همدلی

رییس دهمین جشنواره ملی سعدی : دکتر فریبا علومی یزدی

مطالب مرتبط : متن مجری مائده رعنا همایش روانشناسی، تعلیم وتربیت و سبک زندگی

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.