متن مجری ماعده رعنا

متن مجری ماعده رعنا بخش رقابتی بیست مجری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم
سلامی گرم و صمیمانه عرض میکنم خدمت یکایک شما  استادان و هنرمندان و هنر پروران، بنده بانو مائده رعنا هستم و بسیار سپاسگزار و خوشحالم که رای اعتمادتون رو به من سپردید و در بخش بیست مجری رقابتی رو درکنار رفاقت آغاز کردم.


خدارو بیش از پیش شاکرم که فرصت نفس کشیدن و تجربه کسب کردن برای من کوچک در جمع شما بزرگان نصیبم کرد.
هرچیزی که شمردنیه عاقبت تموم میشه و هرچیزی که انتظار بکشی، عاقبت فرا میرسه. دقیقه ها رو شمردم و انتظارها هم کشیدم و حالا به محکم روزگار قرعه ي فال به نام من دل داده زدند…!
قبل از شروع اجرام، باخودم اتمامِ حجت کنم که اگه به اونچه که میخواستم نرسیدم، به اینکه هستم نگران و شرمنده نباشم، چون تمام تلاشم رو کردم وعذاب وِجدان ندارم.
میدونم سن و سالی ندارم، اما همینو تو سن کم خوب متوجه شدم که دوست واقعی ام رو براثر یه اتفاق، بی نهایت ناراحتش کنم. بازم منو میبخشه و اگه به دشمنم، تموم دنیامُ بدم، بازم از من متنفره.
استادم میگه:دخترم هیچوقت خودت رو واسه کسی شرح و توضیح نده اونکه دوست داره نیاز به اینکار نداره و اونکه با تو دشمنه هرکاری کنی بازم با تو دشمنه.
امام علی (ع) چهارتا جمله ناب میفرمایند:از دوستی بااحمق دوری کن چون میاد به تو سود و نفعی برسونه اما دچار ضرر و زیانت میکنه، دو دوری کن از دوستی با ادم بخیل و خسیس بخاطر اینکه وقتی به یه چیزی سخت نیاز داری بهت نمیده، از دوستی با بدکار هم بپرهیز چون هرکاری کنی با تو دشمنه و چهار از با دروغگو هم دوستی نکن چون دور رو به تو نزدیک و نزدیک رو به تو دور نشون میده.
حالا جناب آقای ایمانی و سرکار خانم علومی یزدی من باید از این مسابقه و از این جمع دوستان نهایت استفاده رو ببرم، می‌پرسید چرا!؟ الان به ساده ترین و مختصرترین کلمات و جملات بیان میکنم که نتیجه ی اجرای من دررابطه با دوست و دوست یابی، که البته شما هااین هدیه ارزشمندرو به من هدیه دادید… آره شماهایی که حالا من مائده رعنا به احترام تک تکتون قیام کرده و دست به سینه ایستاده ام…
1.شما باعث شدید تجربیات جدیدی کسب کنم که شاید با صدتا برنامه اجرا کردن روی استیج هم نصیب من نمی شد
 و در پایان سخنم….
دوستای عزیزم، دنیا اینقدر بزرگه که واسه همه جا هست و حالا شما اساتید ارزشمندم، ممنونیم از شما که واژه ی من رو نه… بلکه  ما بودن رو یادمون دادید.

متن مجری ماعده رعنا

بخش رقابتی بیست مجری

کد متن : 32

ارزش رفاقت و همدلی

رییس دهمین جشنواره ملی سعدی : دکتر فریبا علومی یزدی

مطالب مرتبط : متن مجری مائده رعنا همایش روانشناسی، تعلیم وتربیت و سبک زندگی

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.