کلاس فن بیان در ونک؛ سکوی پرتابی برای قدرت سخنوری شما!

کلاس فن بیان در ونک؛ سکوی پرتابی برای قدرت سخنوری شما!

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

آیا درصدد تقویت مهارت فن بیان خود هستید؟ آیا می‌خواهید با بیان متفاوتتان، دیگران را تحت تأثیر قرار دهید؟ آیا دوست دارید که قدرت کلام به یکی از مؤلفه‌های شخصیت شما تبدیل شود؟

برای بهبود مهارت سخنوری و فن بیان، اقدامات زیادی می‌توان انجام داد. بااین‌حال بنا به تجربه باید گفت که هیچ عاملی به اندازه کلاس‌های آموزشی در تقویت قدرت کلام شما مؤثر نیست. مدرسه سخن با برگزاری کلاس فن بیان در ونک فرصتی طلایی را در اختیار همه علاقه‌مندان به سخنوری قرار داده است. ثبت‌نام در این کلاس آموزشی می‌تواند نقطه عطف مهمی در زندگی شما باشد. نگرانی‌ها و ضعف‌های احتمالی‌تان را در فن بیان فراموش کنید. چراکه کلاس فن بیان مدرسه سخن شما را به فرد متفاوتی تبدیل خواهد کرد. فردی که می‌تواند همه اطرافیان را در زندگی شخصی یا شغلی، مقهور جاذبه و قدرت کلام خود کند.

مزایای شرکت در کلاس فن بیان در ونک چیست؟

فن بیان، یک مهارت تک‌بعدی نیست. عوامل و جنبه‌های متعددی وجود دارند که روی کیفیت و نحوه حرف زدن ما تأثیر می‌گذارند. اگر می‌خواهیم خوب صحبت کردن را یاد بگیریم، باید روی تک‌تک این جنبه‌ها کار کنیم. این نکته‌ای کلیدی است که متأسفانه در بسیاری از دوره‌های آموزش فن بیان، آن‌چنان که باید مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

یکی از اهداف مدرسه سخن از برگزاری کلاس فن بیان در ونک، پوشش تمامی جنبه‌های سخنوری است. مدرسه سخن تلاش می‌کند تا برگزاری کلاس‌ها به شکلی باشد که مهارت آموزان پس از حضور در آن‌ها بتوانند در هر موقعیتی به بهترین شکل ممکن صحبت کنند. اینکه با یک فرد حرف می‌زنید یا برای یک جمع سخنرانی می‌کنید، فرقی ندارد. کلاس فن بیان در ونک به شما یاد می‌دهد که در هر شرایطی چطور به بهترین شکل با قلاب تیز کلامتان، توجه مخاطبان را شکار کنید؟ در اینجا نگاهی به چند مورد از مزایای شرکت در کلاس فن بیان مدرسه سخن خالی از لطف نیست.

1. بهبود مهارت‌های ارتباطی؛ «کانکت شدن» در یک چشم بر هم زدن!

توانایی برقراری ارتباط مؤثر، کلید موفقیت در هر زمینه‌ای اعم از زندگی حرفه‌ای و شخصی است. افرادی که مهارت خوبی در برقراری ارتباط مؤثر دارند به‌خوبی می‌توانند از عهده ایفای نقش‌های مختلف برآیند. آن‌ها در هر موقعیتی اعم از رهبری، مذاکره، مصاحبه، سخنرانی و ... می‌توانند با قدرت بیان خود، نتایج چشمگیری را حاصل کنند.

توانایی برقراری ارتباط، شاه کلیدی است که به‌واسطه آن می‌توانید قفل گنجینه‌ای از انواع مهارت‌های دیگر را باز کنید. فراموش نکنید که همه چیز با ارتباط شروع می‌شود. تا ارتباط شکل نگیرد، حتی برای زیباترین و اثرگذارترین گفته‌ها نیز گوش شنوایی وجود نخواهد داشت. به همین دلیل یکی از مهم‌ترین مزایا و نقاط مورد تأکید کلاس فن بیان در ونک، بهبود مهارت‌های ارتباطیِ شرکت‌کنندگان است.

2. غلبه بر ترس و اضطراب؛ ناک اوت کردن حریفان سرسخت!

بزرگ‌ترین مانع در مسیر تقویت فن بیان، ترس و اضطراب از صحبت کردن است. بنابراین قبل از اینکه بتوانید به یک سخنور خوب تبدیل شوید، ابتدا باید بر این ترس و اضطرابِ موذی غلبه کنید. ترس و اضطراب به خودِ واقعی شما روی صحنه، مجال بروز نمی‌دهد. پس اگر راهکار شکست دادن ترس و اضطراب را بلد باشید، در مسیر تقویت فن بیان، گام بلندی برداشته‌اید.

غلبه بر ترس از سخنرانی ازجمله مراحلی است که اکثر مهارت آموزان برای عبور از آن به کمک نیاز دارند. به همین علت یکی دیگر از مهم‌ترین سرفصل‌های کلاس فن بیان در ونک، آموزش مقابله با ترس است. اکثر افراد حتی از اقدام برای مقابله با ترس از سخنرانی نیز می‌ترسند! آیا شما هم جزء همین گروه هستید؟ هیچ اِشکالی ندارد. وضعیت اکثر شرکت‌کنندگان کلاس فن بیان در ونک نیز مشابه شماست. پس اصلاً نگران نباشید. با حضور در دوره‌های آموزش فن بیان مدرسه سخن، جسارت و شجاعتی مثال‌زدنی پیدا می‌کنید. شجاعتی که کمکتان می‌کند مثل یک مبارزه‌گر روی رینگ، ترس از سخنرانی را یک بار برای همیشه ناک اوت کنید!

3. افزایش اعتمادبه‌نفس و حاضرجوابی؛ ارائه پاسخ سریع، مطمئن و قانع‌کننده!

غلبه بر ترس و اضطراب یک بحث است و افزایش و اعتمادبه‌نفس بحثی دیگر! گاهی افراد این دو مقوله را با یکدیگر اشتباه می‌گیرند ولی این‌ها درواقع دو مفهوم متفاوت هستند. غلبه بر ترس زیربنا و لازمه ایجاد اعتمادبه‌نفس است. وقتی ترس را از وجودتان بیرون کنید، آنگاه اعتمادبه‌نفس می‌تواند در وجودتان متولد و متجلی شود.

فرض کنید قرار است در یک رویداد خاص (مثلاً کاری، تحصیلی و ...) برای جمعی از مخاطبان سخنرانی کنید. همه چیز مرتب به نظر می‌رسد و از ترس و اضطراب سخنرانی هم اثری نیست. بااین‌حال ممکن است قبل از شروع سخنرانی یا حین آن یکی از مخاطبان سؤالی از شما بپرسد که آن سؤال نظم و انسجام ذهنی اولیه‌تان را مختل کند. در این شرایط اگر نتوانید سریعاً خودتان را «جمع‌وجور» کنید، سررشته امور از دستانتان خارج می‌شود. آنچه علاوه بر اعتمادبه‌نفس در برون‌رفت از این چالش کمکتان می‌کند، حاضرجواب بودن است. با شرکت در کلاس فن بیان در ونک، راز و رمز حاضرجوابیِ توأم با اطمینان و البته احترام را فرا خواهید گرفت. مهارتی که نه‌فقط در سخنرانی عمومی بلکه در مراوده با همه اطرافیانتان می‌تواند بسیار کارساز و گره‌گشا باشد. با این مهارت، دیگر هرگز افسوس نمی‌خورید که «ای‌کاش در آن لحظه، فلان جواب را به فلانی می‌دادم»!

4. جذاب حرف زدن؛ سراپا گوش کردنِ مخاطبان!

همه مراحل قبل درواقع تلاشی در راستای رسیدن به این مرحله هستند. درنهایت همه ما افرادی را به‌عنوان سخنوران خوب می‌شناسیم که بتوانند ما را مجذوب کلامشان کنند.

جذاب صحبت کردن، خود از مؤلفه‌های مختلفی تشکیل می‌شود. دایره واژگان گسترده، ریتم و سرعت مناسب کلام، رساییِ صدا، زبان بدن مؤثر، لهجه نداشتن و به‌کارگیری صنایع ادبی ازجمله مهم‌ترین این مؤلفه‌ها هستند. برای اینکه گفته‌های شما بر گوش جان مخاطب، خوش بنشیند همه این مؤلفه‌ها باید به‌طور هم‌زمان در کلامتان یافت شود. ضمناً فن بیان، تکنیک‌های ظریف دیگری را نیز شامل می‌شود که تنها از طریق آموزش عملی، می‌توانید آن‌ها را یاد بگیرید.

مدرسه سخن با برگزاری کلاس فن بیان در ونک مجموعه کاملی از مهارت‌های سخنوری و تکنیک‌های جذاب حرف زدن را به مهارت آموزان گرامی آموزش می‌دهد. محتوای کلاس‌های فن بیان ما، یک پکیج آموزشی کامل هستند. پکیجی که تلاش کرده‌ایم حتی‌الامکان هیچ نکته مهمی در آن از قلم نیفتاده باشد.

جذاب حرف زدن، همان مُهره مار و اسلحه پنهان شما در مراوده و ارتباط با دیگران است. ما در کلاس‌های تقویت فن بیان به شما عزیزان می‌آموزیم که چطور با باز کردن دهانتان، مخاطبان را سراپا گوش کنید؛ طوری که دلشان بخواهد برای شنیدن حرف‌هایتان دو گوش دیگر قرض بگیرند!

وعده دیدار ما؛ کلاس فن بیان در ونک!

مدرسه سخن از گذشته تا اکنون، افتخار پرورش و معرفی استعدادهای زیادی را به عرصه سخنوری ایران در کارنامه دارد. بسیاری از سخنوران و مجریان معروف امروز، مسیر خود را روزی از مدرسه سخن آغاز کرده‌اند. امروز نیز ما با ادامه این مسیر و ارائه آموزش‌های اصولی، به علاقه‌مندان سخنوری و فن بیان کمک می‌کنیم تا پتانسیل عظیم و پنهان خود را به شکوفایی برسانند.

آیا شما هم در جستجوی یک دوره حرفه‌ای برای تقویت مهارت سخنوری و فن بیانتان هستید؟ برگزاری کلاس فن بیان در ونک توسط مدرسه سخن، فرصتی عالی برای حضور در یک دوره آموزشی تمام‌عیار است. برگزاری دوره در محله ونک، امکان شرکت آسان مهارت آموزان در کلاس‌های فن بیان را از اقصی نقاط شهر تهران امکان‌پذیر می‌سازد.

آیا برای رقم زدن فصل جدیدی از زندگی‌تان آماده هستید؟ همه مراودات انسانی در زندگی حول محور کلام می‌چرخند. وقتی بتوانید با بهبود مهارت فن بیان، این چرخ را مطابق با میل خودتان بچرخانید، چرا این کار را نکنید؟ مدرسه سخن، راه و چاه مسیر را در جهان اسرارآمیز سخنوری نشانتان می‌دهد. در کلاس فن بیان در ونک، منتظر دیدار شما هستیم!

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.