ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

شرکت در یک دوره فن بیان با ارائه مدرک می‌تواند تحولات مثبت و چشمگیری را در زندگی شما ایجاد کند. اگر به اطرافتان نگاهی بیندازید افراد موفقی را می‌بینید که از مهارت خوبی در صحبت کردن برخوردار هستند. آن‌ها با داشتن فن بیان قوی، چهره‌هایی کاریزماتیک بوده که قادرند از زبانشان به‌عنوان سلاحی قدرتمند بهره بگیرند. بخش عمده‌ای از موفقیت این افراد در حوزه‌های شغلی، تحصیلی و زندگی شخصی مرهون مهارت فن بیان آن‌هاست.

امروز فن بیان یا همان هنر خوب حرف زدن یکی از اساسی‌ترین الزامات پیشرفت و موفقیت محسوب می‌شود. با افزایش سطح آگاهی عمومی از اهمیت این مهارت، فن بیان به یکی از حوزه‌های داغ و محبوب در توسعه فردی تبدیل شده است.

آیا امکان تقویت فن بیان برای همه افراد وجود دارد؟ خوشبختانه بله! برای تحقق این مهم، روش‌های زیادی وجود دارد. ولی بهترین راه ارتقای این مهارت ضروری و استراتژیک، ثبت‌نام در یک دوره فن بیان با ارائه مدرک است.

کتابخانه مدرسه سخن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کتابخانه مدرسه سخن  کتابخانه اصلی  موسسه شهریاران سخن است. این کتابخانه اولین کتابخانه اختصاصی فنون سخنوری و اجرا است. کتابخانه مدرسه سخن دارای  مجموعه‌ای حدود  هزار کتاب است.

تاریخچه و ماموریت مدرسه سخن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

موسسه شهریاران سخن در سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد.این موسسه فعالیت درخشان و مستمری در حوزه های اجرا، جشنواره ، کلاس های آموزشی داشته و با طراحی‌ مسابقات سخنوری و مجری‌گری در کشور، علاوه بر پیشتازی در این عرصه، باعث ایجاد جشنواره های متعدد و مرتبط با هنر گویندگی در کل کشور شده است.

معرفی سایت های معتبر آموزش سخنرانی و گویندگی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

انتخاب یک دوره و کلاس آموزش سخنرانی معتبر، چالش‌های زیادی دارد و با مشکلات متعددی روبرو است، اما در این‌جا چند سایت معتبر جهت راهنمایی وجود دارد که مسیر موفقیت را برای شما آسان‌تر می کند.

ضوابط و مقررات مدرسه سخن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

منشور اخلاقی همکاران مدرسه  سخن: همکاران مدرسه  سخن با ايمان به اراده ی خالق هستي و درجهت حفظ کرامت انسانی ، حفظ محیط زیست و منافع ملي به ارایه ی خدمات مراسم به مشتريان مي پردازند و جلب رضايت آنان را سرلوحه ی امورخود مي‏ دانند .

برچسب ها:

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.