ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عروسی یکی از سخت‌ترین مراحل آغاز زندگی زناشویی است. انتخاب مکان مناسب، خرید لوازم مورد نیاز و از همه مهم‏تر رعایت میزان بودجه‌ای که در اختیار داریم. با استخدام برگزار کننده رویداد برای عروسی می‌توان ابتدا هماهنگی‌های لازم را انجام داد و بودجه‌ای که در اختیار داریم را مطرح کنیم و در انتها طرح ارائه شده را بررسی و تأیید کنیم. بدون اینکه خود را درگیر کارهای فراوان برنامه ریزی مراسم عروسی کنیم، چیزی که انتظار داریم برآورده می‌شود.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

فن بیان کودکان مهارتی بسیار کاربردی بوده که تا حد زیادی موفقیت آن‌ها را در مراحل مختلف زندگی تضمین می‌کند. به‌طور کلی افرادی که مهارت خوبی در بیان افکار و ایده‌هایشان دارند، بهتر می‌توانند دیگران را تحت تأثیر خود قرار دهند. افراد برخوردار از فن بیان قوی، در موقعیت‌های مختلف دست بالا را دارند و با افسون کلام، شرایط را به نفع خودشان تغییر می‌دهند. در مقابل، بسیاری از افراد، صرفاً به این دلیل که «خوب صحبت کردن» را بلد نیستند، شانس‌ها و فرصت‌های زیادی را در زندگی از دست می‌دهند. شاید ناعادلانه به نظر برسد؛ ولی قاعده‌ی بازی همین است!

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

زنان کارآفرین در صحنه تجاری امروز جهان، حضور پررنگ و قابل‌توجهی دارند. بااین‌حال صرف‌نظر از تغییر آرایش فضای بیزینس که به ظهور 252 میلیون زن کارآفرین در سراسر دنیا منجر شده، زنان برای کارآفرین شدن کماکان ناچار به رویارویی با چالش‌های عمده‌ای هستند.

اگر اعداد و ارقام را بررسی کنیم می‌بینیم که حدود یک‌سوم از کارآفرینان دنیا زن هستند. چنین نسبتی روی کاغذ در نگاه اول می‌تواند عالی و ایده‌آل به نظر برسد. ولی این فقط روایت ناقصی از ماجراست که نمی‌تواند یک واقعیت بزرگ را انکار کند. آن واقعیت این است که عرصه کارآفرینی هنوز در سیطره مطلق مردان قرار دارد و آن‌ها هستند که بخش بزرگی از بیزینس را راه‌اندازی و هدایت می‌کنند. درست مثل بسیاری از جنبه‌های دیگر، سایه‌ی تبعیض‌ها و کلیشه‌های جنسیتی بر اکوسیستم کارآفرینی نیز سنگینی می‌کند. این امر باعث می‌شود که زنان کارآفرین برای رسیدن به اهداف خود به استقبال چالش‌های دشوار بروند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

شرکت در یک دوره فن بیان با ارائه مدرک می‌تواند تحولات مثبت و چشمگیری را در زندگی شما ایجاد کند. اگر به اطرافتان نگاهی بیندازید افراد موفقی را می‌بینید که از مهارت خوبی در صحبت کردن برخوردار هستند. آن‌ها با داشتن فن بیان قوی، چهره‌هایی کاریزماتیک بوده که قادرند از زبانشان به‌عنوان سلاحی قدرتمند بهره بگیرند. بخش عمده‌ای از موفقیت این افراد در حوزه‌های شغلی، تحصیلی و زندگی شخصی مرهون مهارت فن بیان آن‌هاست.

امروز فن بیان یا همان هنر خوب حرف زدن یکی از اساسی‌ترین الزامات پیشرفت و موفقیت محسوب می‌شود. با افزایش سطح آگاهی عمومی از اهمیت این مهارت، فن بیان به یکی از حوزه‌های داغ و محبوب در توسعه فردی تبدیل شده است.

آیا امکان تقویت فن بیان برای همه افراد وجود دارد؟ خوشبختانه بله! برای تحقق این مهم، روش‌های زیادی وجود دارد. ولی بهترین راه ارتقای این مهارت ضروری و استراتژیک، ثبت‌نام در یک دوره فن بیان با ارائه مدرک است.

کتابخانه مدرسه سخن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کتابخانه مدرسه سخن  کتابخانه اصلی  موسسه شهریاران سخن است. این کتابخانه اولین کتابخانه اختصاصی فنون سخنوری و اجرا است. کتابخانه مدرسه سخن دارای  مجموعه‌ای حدود  هزار کتاب است.

تاریخچه و ماموریت مدرسه سخن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

موسسه شهریاران سخن در سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد.این موسسه فعالیت درخشان و مستمری در حوزه های اجرا، جشنواره ، کلاس های آموزشی داشته و با طراحی‌ مسابقات سخنوری و مجری‌گری در کشور، علاوه بر پیشتازی در این عرصه، باعث ایجاد جشنواره های متعدد و مرتبط با هنر گویندگی در کل کشور شده است.

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.