7 فایده استخدام برگزار کننده رویداد برای عروسی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عروسی یکی از سخت‌ترین مراحل آغاز زندگی زناشویی است. انتخاب مکان مناسب، خرید لوازم مورد نیاز و از همه مهم‏تر رعایت میزان بودجه‌ای که در اختیار داریم. با استخدام برگزار کننده رویداد برای عروسی می‌توان ابتدا هماهنگی‌های لازم را انجام داد و بودجه‌ای که در اختیار داریم را مطرح کنیم و در انتها طرح ارائه شده را بررسی و تأیید کنیم. بدون اینکه خود را درگیر کارهای فراوان برنامه ریزی مراسم عروسی کنیم، چیزی که انتظار داریم برآورده می‌شود.

 

استخدام برگزار کننده رویداد برای عروسی کارها را برای همه خیلی آسان‌تر می‌کند. به این دلیل که اگر مشکلی در روز عروسی وجود داشت به جای تماس با عروس یا داماد می‌توان با برگزار کننده تماس گرفت و مشکل را حل کرد. برگزار کننده رویداد فواید دیگری هم دارد که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم:

 

1- با استخدام برگزار کننده رویداد برای عروسی در زمان و هزینه صرفه جویی می‌کنید

جزئیات بسیار زیادی باید برای مراسم عروسی در نظر گرفته شوند. یکی از این موارد انتخاب مکان مناسب جهت برگزاری مراسم است که از مدت‌ها قبل درگیر آن می‌شویم، در حالی که برگزار کننده رویداد می‌تواند این کار را انجام دهد.

گاه پیش می‌آید که در روز مراسم متوجه می‌شویم مورد مهمی را فراموش کرده‌ایم و دچار استرس و اضطراب می‌شویم تا در دقیقه‌ی 90 مشکل را رفع کنیم. برگزار کننده رویداد برای عروسی به دلیل مهارتی که در این زمینه دارد می‌داند ابتدا به برنامه ریزی برای کدام مورد بپردازد و از کجا باید شروع کند. برنامه ریزی درست باعث می‌شود احتمال بروز مشکل به حداقل ممکن برسد.

 

2- تصویر رویایی خود از مراسم را به حقیقت تبدیل کنید

ممکن است تصویر خاصی از مراسم عروسی خود در نظر داشته باشید و بخواهید ویژگی‌های خاصی مانند رنگ سالن، چینش صندلی‌ها، نوع فضاسازی و… را داشته باشید. داشتن چنین خیال پردازی‌هایی بسیار عالی است ولی تبدیل کردن آن‌ها به حقیقت و اجرایی شدن آن‌ها نیاز به زمان و انرژی دارد و شاید ندانید چطور باید این کار را انجام داد.

یکی از مزیت‌های استخدام برگزار کننده رویداد برای عروسی این است که می‌توانید از تجارب آن‌ها در برگزار مراسم عروسی استفاده کنید. برای مثال ممکن است است برای میز مراسم رنگ سفید یا قرمز را انتخاب کرده باشید و برگزار کننده رویداد رنگ آبی را به شما پیشنهاد دهد چرا که با سایر طرح‌ها همخوانی دارد.

برای اینکه مراسم عروسی شما از عالی به محشر و فراموش نشدنی تغییر کند باید:

  •       به جزئیات دقت فراوان داشت؛
  •       تمام مراحل عروسی را از ابتدا تا انتها از مدتی قبل برنامه ریزی کرد؛
  •       لوازم مورد نیاز را در نظر گرفت و از قبل آماده کرد؛
  •       هماهنگی‌های صورت گرفته را در روز عروسی دوباره بررسی کرد؛
  •       و…

شاید بتوانید موارد گفته شده را خودتان نیز انجام دهید؛ ولی برگزار کننده رویداد می‌تواند با دقت بیشتری به آن‌ها بپردازد و خیال شما را از رسیدگی به این کارها راحت کند.

 

3- برگزار کنندگان رویداد با بهترین مراکز همکاری دارند

ما می ‏دانیم که باید برای مراسم عروسی به دنبال تالار گشت، آرایشگاه انتخاب کرد، از کجا میوه و پذیرایی تهیه کرد، خواننده و نوازنده استخدام کرد و سایر هماهنگی‌هایی که باید صورت بگیرد؛ اما نمی‌دانیم که بین چندین گزینه‌ای که داریم کدام را باید انتخاب کرد. به همین دلیل مدام به دوست و آشنا زنگ می‌زنیم تا ببینیم نظر آن‌ها چیست و آیا تجربه‌ی همکاری با این تالار یا با آن خواننده را داشته‌اند یا خیر.

برگزار کننده رویداد به خاطر تجربه‌ی خود می‌تواند بهترین مراکز را جهت مراسم عروسی انتخاب کند و به دلیل همکاری‌های سابق خود در هزینه‌ها نیز تخفیف بگیرد؛ همچنین مشغول بودن در حوزه مراسم عروسی باعث می‌شود برگزار کننده رویداد بداند که چه چیزهای جدیدی رایج هستند که مراسم را زیبا و فراموش نشدنی می‌کنند.

4- تجربه و اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ریزی مراسم عروسی

همانطور که بیان شد برنامه ریزی عروسی کار آسانی نیست و یکی از دلایلی که این کار آسان نیست این است که عروس و داماد تجربه‌ای در زمینه برگزاری عروسی ندارند. برگزار کنندگان رویداد عروسی می‌توانند به شما در طول برنامه ریزی کمک کنند و بگویند که چه مواردی را باید بررسی کرد و هماهنگی‌های لازم را انجام داد.

5- برنامه ریزی برای بودجه عروسی

مراسم عروسی یکی از مهم‌ترین رویدادهای زندگی هر شخصی است و هرکس دوست دارد کارهای لازم را برای بهتر کردن آن انجام دهد؛ البته چیزی که ما را از انجام خیلی از کارها باز می‌دارد محدودیت در بودجه‌ای است که در اختیار داریم.

برگزار کننده رویداد عروسی می‌تواند در مدیریت بودجه به شما کمک کند و از ابتدا با بررسی‌های لازم به شما بگوید که چه مبلغی را برای بخش‌های مختلف مراسم عروسی در نظر بگیرید. برگزارکنندگان رویداد از طریق ارتباطاتی که در حوزه مراسم عروسی دارند نیز می‌توانند بهترین قیمت‌ها را برای شما پیدا کنند.

 

6- انعطاف پذیری در وقت

ما در کنار مراسم عروسی فعالیت‌هایی مانند کار و تحصیل هم داریم که ممکن است به خاطر آن‌ها نتوانیم وقت مناسبی را برای انجام هماهنگی‌ها پیدا کنیم. به این ترتیب تا مراسم عروسی فشار کاری زیادی را تحمل می‌کنیم. با استخدام برگزار کننده رویداد برای عروسی این مشکل وجود نخواهد داشت. چرا که برگزار کننده می‌تواند به جای شما هماهنگی‌های لازم را انجام دهد و شما نیز بدون دغدغه و استرس به کارهای مهمتر خود برسید.

7- می‌توانید روی برگزار کننده رویداد خود حساب کنید

حتماً برای برگزاری مراسم عروسی خود سوالاتی خواهید داشت و البته ایده‌هایی که فکر می‌کنید اجرای آن‌ها در روز عروسی به زیبایی هرچه بیشتر مراسم کمک می‌کند. برگزار کننده رویداد می‌تواند به شما کمک کند ایده‌ای خوب را اجرا کنید و البته سؤالات شما را نیز پاسخ دهد. مراسم عروسی با آرامش برگزار می‌شود و البته اگر مشکلی بوجود آمد کسی هست که به آن رسیدگی کند.

استخدام برگزار کننده رویداد برای عروسی شاید در نظر ضروری به نظر نرسد ولی به خاطر تمام زحمت‌هایی که از روی دوش شما برای برنامه ریزی و برگزاری رویداد عروسی بر می‌دارد و مشکلاتی که حل می‌کند، ارزش دارد.

تماس با ما

تهران - میدان ونک - انتهای خیابان بیستم گاندی ، ساختمان 110 گاندی ، واحد 5

اینستاگرام مدرسه سخن : madresah_sokhan@

ایمیل: faribaolumi@gmail.com

تلفن: 02188192019   همراه : 09120809040

وبسایت:sokhanvari.com

جهت دریافت کروکی مدرسه سخن روی لوگو بالا کلیک کنید.